Bizler Toltek Yazılım Olarak, Yaratıcı Yenilikçi Güvenli Çözümler Üretiriz

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçları takip etmek, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmak, uluslararsı standartları ve trendleri her daim takip ederek sınırların ötesinde hizmet vermek.

Vizyonumuz

Uzaktan eğitim sektöründe fark yaratan yenilikçi bakış açımızla ve yaratıcı çözümlerimizle uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen lider eğitim ve yazılım firması olmak.

Neden Biz

Yenilikçi bir yaklaşımla kaliteli ürünler geliştirir, şefaf fiyat politikamızla, her bir müşteriye sunduğumuz uzman desteğimizle sağlıklı ve güvene dayalı ilişkiler kurarız.

Biz Kimiz

2004 yılından itibaren Sakarya Üniversitesi Enformatik Bölümü bünyesinde Uzaktan Eğitim çalışmalarına başladık.

SAULMS, AkademikLMS, SAUPORT ve SabisLMS projelerinde Yazılım Tasarımı ve Geliştirme, Sistem ve Sunucu Yönetimi, İçerik Geliştirme ve Denetleme alanlarındaki tecrübelerimizi üniversiteler ve diğer eğitim kurumlarının e-öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak adına 2017 Ocak ayı itibariyle Toltek Yazılım şirketini kurduk.

Uzaktan eğitim alanında 15 yıllık tecrübemizi yenilikçi teknolojilerle destekleyerek ToltekLMS Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi ve ToltekLive Sanal Sınıf ve Webinar Sistemini geliştirdik.

Office
Office Office