layout styles

Uzaktan Eğitim Yazılımları Geliştirme

E- Öğrenme ile ilgili hazır yazılımlar tüm gereksinimlerinizi karşılamayabilir veya çok daha az özellikler sahip pratik bir çözüm arıyor olabilirsiniz. Kuruma özel e-öğrenme sistemleri tasarlayabiliriz ve hızlıca eğitimlerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Kurumunuza özel ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı karşılayacak, verimliliği artıracak, pratiklik ve zaman kazandıracak şekilde yazlımlar geliştiriyoruz.

Uzman kadromuz ile en güncel teknolojileri kullanarak, analiz ve testler yaparak stabil, geliştirilebilir, ilerleyen zamanda ortaya çıkacak yeni ihtiyaçlara adapte olabilir güçlü yazılımlar geliştiriyoruz.


Kurumsal Eğitim İçeriği Hazırlama

Çalışanlarınızın daha yetkin ve verimli olması, kurumsal kültürün gelişmesi, çalışanların kurumun vizyonunu paylaşabilmesi ve bu vizyona katkı sağlayabilmesi ancak nitelikli, anlaşılabilir, eğitimlerle mümkün olur.

Kurumsal eğitim içeriklerini uzaktan eğitim standartlarında ve eğitimin nihai amacına uygun olarak hazırlarız.

layout styles

layout styles

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetlerimiz : Uzaktan eğitim alanı başta olmak üzere, yazılım projelerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi, var olan projenizin en güncel teknolojilerle modernize edilmesi ve projeye özgü çözümlerin üretilmesi.